محل تبلیغات شما

از بیمارستان که می خواستیم بیایم خونه تو رختکن از دوستم خواستم برام اسنپ بگیره ، تخفیف داشت !

گوشی رو داد دستم لوکیشن رو دقیق زدم پلاک و مدل ماشین رو دیدم راننده تماس گرفت و گفت دقیق کجا بیا د ؟ !  من لوکیشن رو دقیق زده بودم درب اصلی بیمارستان . چندین بار بهش تاکید کردم اقا من میام جلوی در اصلی بیمارستان همونی که فلان بانک هست همونی که رو به روی میوه فروشی و آژانس فلانه یه وقت اشتباه نرید در فرعی ! بیاید تو خیابون اصلی اونم گفت باشه و تمام . گوشی رو دادم دست دوستم و اومدم بیرون از بیمارستان منتظر موندم اسنپ بیاد . چند دقیقه ای نیومد دیدم دوستم بدو بدو داره میاد بیرون بهم گفت چرا ادرس اشتباه دادی ؟ این رفته در فرعی :-/ هیچی نگفتم اسنپ اومد سوار شدم یه اقای حدود 35 سال ! شروع کرد غر زدن که چرا تو این گرونی بنزین ادرس اشتباه میدید من رفتم در فرعی حالا میگید بیا در اصلی :-/ 

گفتم اقا مگه من به شما نگفتم بیا در اصلی همونجایی که بانک هست همونجایی که میوه فروشی هست  این بانک اینم میوه فروشی ! میگه نه شما گفتی نرو در اصلی بیا در فرعی !!!!!!!!!!! اون لحظه اصلا حواسم به لوکیشن نبود بکنمش تو حلقش که لوکیشن رو من کجا زدم ؟! حوصله بحث نداشتم باهاش گفتم باشه شما راست میگی من معذرت میخوام . 

دوستم به راننده گفت من میخوام دو تا کوچه اونور تر برم منم میبرید کرایه شو میدم ! راننده هم گفت باشه سوار شو . مارو برد دو کوچه اونورتر که کرایه اش دو تومن بیشتر نمیشد یهو برگشت به دوستم گفت 5 تومن میشه ! دوستم عصبانی شد گفت از در بیمارستان تا فلان محله که یه ربع راه هست اسنپ زده 6 تومن بعد شما واسه دو دقیقه راه از من 5 تومن میگیرید ؟ راننده هم با خونسردی گفت دو مسیره همینی که هست !!! دوستم پولو داد و با عصبانیت در ماشینو محکم بست و بدون خدافظی رفت . از یک مسیر 15 دقیقه ای حدود 10 دقیقه اومد یهو وسط راه گفت بنزین ندارم ! همینجا میشه پیاده شید ؟  گفتم بله ولی یک سوم پول منو باید برگردونید چون منو تا مقصدم نبردید و وسط راه دارم پیاده میشم برگشته میگه نه دیگه همش پنج دقیقه راه تا مقصد ، منم گفتم بله با ماشین 5 دقه اما پیاده یک ربع من باید برم برگشته میگه نههههههه خیلی نزدیکه :-/ 

حرفش خیلی واسم زور داشت که میدونست چقدر تا مقصد من راه هست اما یه جوری با انگشت جلو رو نشون میداد که انگاری داره در خونه مارو نشون میده و من قرار نیست 15 دقه راه برم تازه برسم خونمون و اون پولشو کامل گرفته ! میگفت همینه همینه همینه ، مقصد همینجاست دیگه :-/

من کاری به بنزینش نداشتم اما اون تلاش می کرد که پول منو پس نده ! گفتم باشه شما درست میگی پیاده شدم درو محکم به نشانه عصبانیت بستم پیاده شد گفت خانم خانم بیا برسونمت با دست بهش اشاره کردم که برو بابا ! 

من هیچ وقت نشده بابت اشتباه کسی به مافوقش گزارش کنم اما این بار انگار دلم خنک نمیشد زنگ زدم به دوستم که عصبانی تر از من بود گفتم زنگ بزن اسنپ گزارش بده حالشو بگیرن . اونم زنگ زده بود پیاز داغش هم زیاد کرده بود اسنپ هم کلی معذرت خواهی کرده بود و گفته حتما تذکر میدیم و پول رو از حسابش کم میکنیم واریز میکنیم به حساب شما !

9 تومن به حسابه دوستم اسنپ پول واریز کرد و خب تو پرونده اونم حتما ثبت میکنن 

تا این احمق باشه و بفهمه که لوکیشن رو ببینه همیشه ، خوب بشنوه و پول زور هم نگیره ولو یک صد تومنی بی ارزش !

ادامه نکات خرید مبل

پایان یک خرید مهم !

صلح و ارامش از حقیقت بهتر است ...

رو ,اسنپ ,راه ,دوستم ,اصلی ,تومن ,در فرعی ,لوکیشن رو ,در اصلی ,بیا در ,ادرس اشتباه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها