محل تبلیغات شما

در ادامه و پیرو پست قبل

از بقیه تجربیاتم بگم :-)

چه مبلمان سلطنتی و چه مبلمان راحتی ، فرقی نمیکنه

نوعی رو انتخاب بکنید که به جثه خانواده تون بخوره !

مثلا عمه من یک دست سلطنتی خریدن شوهر عمه من که یک مرد هست وقتی میشینه پاهاش به زور به زمین میرسه انقدر ارتفاع داره مبل ! یا باز فامیل ما خریده بودن انقدر این مبلمان بزرگ بودن که پدر من که بلند قد هیکلی هست تو مبل گم میشد وای به حال ما خخخخ حتی کف پاش هم میگفت به زور به زمین می رسید :-))))

ارتفاع و عرض مبلمان ها از هر نوعی خیلی با هم متفاوت هست ! حتی بعضی هاشون انقدر ارتفاعشون پایینه که اصلا حس نمیکنی رو مبل نشستی :-/

اینکه میگه ن بذار پشتت امتحان کن زر میزنن ! بدون ن همیشه امتحان کنید چون ن ممکنه خسته کننده باشه واستون و اصل خود مبله که باید راحت باشه .

خلاصه اینکه رو عرض نشیمن مبل و ارتفاع مبل خیلی دقت بکنید ! یه جوری باشه که نشستید پاهاتون کامل به زمین برسه در حالیکه با یک زاویه مناسب بدون ن تونستید تکیه بدید و احساس خوبی دارید .

و نکته دوم تو این پست

دسته مبل هست . خب الان دسته متکایی تو بازار مدلاش هست ولی دمده شدن دسته متکایی ها تقریبا نمیشه به دسته هاشون ایراد خاصی گرفت و نکته خاصی ندارن اما مدل های جدید دسته چوبی هستند .

اول اینکه دقت کنید دسته های مبل خیلی کج نباشه یا مثل نمودار سینوسی نباشه ، دسته هر چقدر صاف تر باشه راحتتره . 

دوم اینکه رو دسته ها هر چقدر منبت کم کار شده باشه راحت تره نه اینکه دستتونو که میذارید پستی و بلندی های منبت ها دستتونو اذیت بکنه . مثلا مبل های ما منبت هاش قسمت کناره و زیر دسته های مبل هست و اصلا دستمونو که میذاریم منبتی احساس نمیکنیم این خیلی خوبه .

و  سوم ارتفاع دسته هاس که خیلی بالا یا خیلی پایین نباشه ، جوری باشه که کسی میشینه دستشو میذاره رو دسته ها راحت باشه  ! بعضی از دسته ها حالت شیب دارن چون بالاتر از استاندارد خودشون هستن یا بعضی هاشون انقدر پایینن که باید یه کم به یه ور کج بشی بتونی ارنجتو بذاری رو دسته مبل .

فعلا همینا خخخخ

وبلاگ جنبه اموزشی پیدا کرده

با ما همراه باشید :-)))

ادامه نکات خرید مبل

پایان یک خرید مهم !

صلح و ارامش از حقیقت بهتر است ...

دسته ,مبل ,باشه ,خیلی ,هست ,رو ,به زمین ,دسته ها ,رو دسته ,من که ,بدون ن ,بعضی هاشون انقدر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود بازی و جدیدترین اخبار بازی